KONTAKT
SERWIS
JAZDA PRÓBNA

SERWIS MECHANICZNY

 

myOpel

Portal myOpel zapewnia wiele praktycznych informacji, które nigdy wcześniej nie były tak łatwo dostępne. Korzystając z portalu dowiesz się o wszelkich kampaniach naprawczych, którymi objęty jest Twój Opel.

Włącz tryb online! myOpel to źródło praktycznych informacji, które nigdy wcześniej nie były tak łatwo dostępne. Zapewnia wygodny, dostęp do wielu praktycznych informacji o Twoim Oplu i pomaga jeszcze lepiej o niego zadbać. Wszystkie dane mogą być dostępne na ekranie komputera lub innym urządzeniu przenośnym, na przykład telefonie czy tablecie.

 

  • Promocje przygotowane specjalnie dla Ciebie
  • Bezpłatne kampanie naprawcze
  • Preferowany, najbliższy serwis Opla
  • Historia serwisowa pojazdu
  • Wgląd w specyfikację samochodu
  • Przypomnienie o przeglądzie

 

Zarejestruj się w myOpel

 

Jak uzyskać dostęp PODSTAWOWY do myOpel:

Po rejestracji w portalu myOpel i uzupełnieniu swojego profilu uzyskasz dostęp do podstawowej funkcjonalności systemu. Obejmuje ona informację o dedykowanych ofertach specjalnych, funkcję zapytania serwisowego, dane o bezpłatnych kampaniach naprawczych i wyszukiwarkę Autoryzowanych Serwisów Opel.

 

 

Jak mieć dostęp PEŁNY do myOpel:

Po wizycie w autoryzowanym serwisie, wykonaniu przeglądu okresowego (lub wniesieniu opłaty 200 zł) i weryfikacji danych Twojego Opla w dowodzie rejestracyjnym przez upoważnionego pracownika Autoryzowanego Serwisu Opla, otrzymasz ważny przez okres 13 miesięcy, pełny dostęp do wszystkich funkcjonalności portalu.

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach swojej przeglądarki.

Czytaj więcej