BAIC Warszawa AutoŻoliborz - Autoryzowany Serwis samochodów BAIC

Autoryzowany Serwis BAIC Warszawa AutoŻoliborz. Kolejowa 132, 05-092 Łomianki.
Telefon 22 336 10 90.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 18:00

Oryginalne Części i Akcesoria BAIC Warszawa AutoŻoliborz. Kolejowa 132, 05-092 Łomianki.
Telefon 22 336 10 84.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Gwarancja na samochody BAIC dostępne w salonie BAIC Warszawa AutoŻoliborz

Wykwalifikowani specjaliści firmy BAIC dbają o zachowanie Twojego spokoju, bezpieczeństwa i pełnej mobilności. Wszystkie samochody   BAIC są objęte 5-letnią gwarancją z limitem przebiegu 100 tysięcy kilometrów (w zależności od tego, co nastąpi pierwsze). Równolegle samochody BAIC objęte są 5-letnią gwarancją na powłokę lakierniczą oraz 10-letnią na perforację nadwozia.

Na pełną 5-letnią ochronę gwarancyjną samochodu możesz liczyć od dnia wydania samochodu przez sprzedawcę. Dowodem objęcia 5-letnią ochroną jest Książka Gwarancyjna, którą otrzymujesz wraz z nowym samochodem. Znajdziesz w niej dokładną datę rozpoczęcia gwarancji.

W ramach gwarancji naprawy samochodów dokonywane są wyłącznie w Autoryzowanej Stacji Obsługi BAIC, przy użyciu oryginalnych części producenta, dzięki czemu samochody zachowują po naprawie najwyższe standardy jakościowe.

Warto pamiętać, że gwarancja dotyczy samochodu i nie jest przypisana do właściciela. Dzięki temu z pełnej ochrony gwarancyjnej BAIC może cieszyć się każdy kolejny właściciel samochodu.

  Ogólne warunki gwarancji na samochody BAIC oferowane w Polsce    Umów wizytę w Autoryzowanym Serwisie BAIC Warszawa AutoŻoliborz   BAIC Assistance to gwarancja bezpieczeństwa i mobilności.


Instrukcje obsługi samochodów BAIC dostępnych w salonie BAIC Warszawa AutoŻoliborz.

Samochody BAIC cechuje wiele nowoczesnych rozwiązań. Jeśli nie wiesz, jak działają poszczególne systemy - sprawdź to w instrukcji obsługi dostępnej poniżej. W instrukcjach znajdziesz wiele przydatnych informacji dotyczących samochodów BAIC.
Instrukcje obsługi samochodów BAIC dostępne są w języku polskim i są zapisane w przyjaznym formacie PDF.

Instrukcja obsługi samochodu BAIC Beijing 3    Instrukcja obsługi samochodu BAIC Beijing 5   Instrukcja obsługi samochodu BAIC Beijing 7
 
W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach swojej przeglądarki.
Akceptuję